Podsumowanie piątej edycji rozgrywek


Wiemy, że oczekiwaliście dziś relacji z ostatniej kolejki, ale zanim to nastąpi, chcieliśmy podsumować te kilka ostatnich miesięcy naszej działalności.

Dlaczego tak szybko? Dlaczego akurat dziś? Z prostej przyczyny – zdajemy sobie sprawę, że Wasza intensywność odwiedzania strony będzie z dnia na dzień coraz mniejsza, dlatego uznaliśmy że pewnymi refleksjami należy się z Wami podzielić jak najszybciej. Jeśli chodzi o raport z ostatniej serii, to opublikujemy go jutro, tym bardziej że wiele plików z Waszymi meczami jest niestety uszkodzonych (poprzez brak naturalnego zapisu) i potrzeba dobrych kilku godzin, żeby je odzyskać, a potem na spokojnie przejrzeć, by dobrze opisać mecze. Prosimy w tej kwestii o cierpliwość.

Wracając do meritum. Na wstępie bardzo dziękujemy za piątą edycję. Za frekwencję, za dobre słowa (np. w ankietach), za zaangażowanie, za bezproblemową współpracę z kapitanami. Przed tym sezonem założyliśmy sobie kilka celów, które miały pomóc wznieść nasze rozgrywki na wyższy poziom i chyba większość udało nam się zrealizować. Pokazaliśmy na żywo 48 spotkań na 56 możliwych, co stanowi bardzo duży wzrost względem poprzedniego sezonu, gdzie puszczaliśmy LIVE średnio 4 mecze w kolejce. Wprowadziliśmy zabawę na kiks sezonu oraz interwencję sezonu. Zmontowaliśmy znacznie więcej materiałów video niż w minionej edycji. Od pierwszej do ostatniej kolejki mogliście bawić się w obstawianie spotkań na BETFAN. Również do poziomu sędziowania chyba nie możemy mieć żadnych zastrzeżeń. O swoich wyczynach mogliście z kolei regularnie czytać w Wieściach Podwarszawskich i WWL24. Ale były też rzeczy które się nie udały i taką kluczową kwestią, której nie zrealizowaliśmy, był brak zdjęć indywidualnych. Niestety jak często w takich sytuacjach – nie wszystko zależało od nas. Zaufaliśmy nie tej osobie co trzeba, ta nie dotrzymała pewnych ustaleń i skończyło się tak, jak widzicie. Ale zapewniamy, że w przyszłym sezonie ten temat ogarniemy już na samym starcie.

Domyślamy się, że były też mniejsze niedociągnięcia, natomiast z naszej perspektywy to była naprawdę udana edycja. Zaliczyliśmy spore wzrosty w liczbach na naszym Facebooku, YouTube, jak również jeśli chodzi o wyświetlenia naszego serwisu. To, co pozostawia niedosyt, to oczywiście liczba drużyn. Mamy nadzieję, że praca którą wykonaliśmy spowoduje, że w kolejnym sezonie będziemy mieli 20 zespołów. I tutaj liczymy na Was, że w sytuacji gdy ktoś spyta się Was gdzie gracie, to bez konieczności naginania rzeczywistości, będziecie mogli śmiało polecić nasze zmagania. I oby to zaowocowało, abyśmy od września zamiast 7 kolejek i Pucharu, rozegrali 9 kolejek + Puchar. Taki jest nasz cel.

Ale fakt pojawienia się tego krótkiego podsumowania, nie oznacza końca naszej pracy. Co czeka Was w najbliższych dniach? Raport z ostatniej kolejki, kontrowersje, zdjęcia, wywiady, relacje od naszych partnerów medialnych, TOP 6 za ostatnią kolejkę, głosowania na bramkę, interwencję i kiks maja oraz sezonu (łącznie to będzie aż sześć głosowań), a nie wykluczamy, że pokażemy Wam również z odtworzenia mecze 6.kolejki z komentarzem na żywo! Przypomnijmy, że przez problemy techniczne relacja nie doszła do skutku, ale wszystkie mecze nagraliśmy i chyba warto, żeby ujrzały one światło dzienne. Na dniach pojawi się też informacja odnośnie zakończenia. Jak będzie ono wyglądało? Decyzję podejmiemy na grupie kapitanów, aczkolwiek jesteśmy zdania, że chyba najlepiej byłoby zrobić jakiś mecz gwiazd na boisku w Woli, pokazać go na żywo, rozdać puchary, a przy okazji zjeść coś dobrego z grilla. Gdy tylko ustalimy coś w tej kwestii, to natychmiast Was poinformujemy.  

A teraz wracamy do roboty 🙂

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.