Ostateczny skład na sezon Jesień 2021


Trwało to wyjątkowo długo, ale w końcu z pełną odpowiedzialnością możemy napisać, że mamy komplet zespołów na najbliższą edycję!

O ile w pierwszej lidze nie zaszły żadne zmiany i terminarz na pierwszą kolejkę pozostał bez zmian, to na drugim poziomie trochę się pozmieniało. Przede wszystkim – z rozgrywek wycofany został AKS Elektro. Wicemistrzowie zaplecza elity z poprzedniego sezonu, po odłączeniu się od nich Marcina Białka i spółki (chłopaki zagrają jako RDK Szewnica), postanowili że tę edycję odpuszczają. Tym samym mieliśmy dwa wakaty i dosłownie przed kilkunastoma minutami obydwa miejscami wypełniliśmy.

Pierwsza ekipa to Rekiny Ząbki. Zespół, który przez kilka lat grał rekreacyjnie, ale ostatnio zaliczył krótki epizod w Lidze Bemowskiej. Na poziomie drugiej ligi letniej rozegrali 9 meczów, trzy wygrali, sześć przegrali i uplasowali się na siódmym miejscu w 10-zespołowej stawce. Potem zrobili sobie przerwę a od niedzieli zobaczymy ich u nas. Jesteśmy ciekawi, czy to raczej małe, grzeczne i młode rekinki, czy też takie jak w kultowym filmie „Szczęki”, czyli pożerające wszystko, co stanie na ich drodze. W każdym razie serdecznie witamy ekipę Mateusza Pużuka w naszych skromnych progach.

Zdjęcie: Liga Bemowska

Z kolei drugą ekipą, którą także serdecznie witamy na pokładzie jest FC Spectare. Nazwa znajoma? Tak, jest to drużyna, która całkiem niedawno rywalizowała w lidze w Tłuszczu. Z tego co widzimy, to wyniki nie było bardzo ekskluzywne, łącznie rozegrali 4 sezony i zawsze plasowali się w dolnej połówce tabeli. Warto dodać, że to drużyna złożona wyłącznie z reprezentantów Ukrainy. Dla ich rywali powinno być fajną atrakcją możliwość rywalizacji z innym stylem gry, z zespołem który na pewno prezentuje inną mentalność niż nasza i może to stanowić ciekawe doświadczenie. My na pewno jesteśmy podekscytowani ich obecnością, liczymy że będą się u nas dobrze czuli i że Wy również podejdziecie do ich udziału w sposób właściwy.

Zdjęcie: Liga Bobra

Tym samym druga liga będzie wyglądała w ten sposób:

➡️ Show Team

➡️ Retro Squad

➡️ Lema Logistic

➡️ Box Garda Marki (zespół wycofał się tuż przed pierwszym meczem) Lambada

➡️ Joga Bonito

➡️ RDK Szewnica (nowy zespół)

➡️ Rekiny Ząbki (nowy zespół)

➡️ FC Spectare (nowy zespół)

Jutro uzupełnimy składy nowych zespołów, a przy okazji czekamy na kadrę Al-Maj Car Marki, który cały czas zwleka z podaniem zawodników na ligę. Gdy tak się stanie, to natychmiast uzupełnimy artykuł o ruchach transferowych który jest TUTAJ, gdzie zresztą niemal codziennie dokonujemy aktualizacji. W piątek pojawi się także ciekawy artykuł o zawodnikach zrzeszonych oraz pierwsza możliwość wygrania bonusów do BETFAN w naszej Lidze Typerów.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.