Komunikat dotyczący zaległego spotkania Lambada – Lema


Informujemy, że spotkanie o którym mowa w tytule, zostanie rozegrane w czwartek, 11 listopada, o godzinie 10:00.

Przypomnijmy, że tak naprawdę określenie „zaległe” nie jest tutaj do końca precyzyjne, albowiem Lema miała spotkać się w 1.kolejce z zespołem Box Garda Marki. Ten zespół na mecz nie dojechał (mimo, że deklarował udział w lidze) i ostatecznie zrezygnował z udziału w zmaganiach. W miejsce Bokserów wskoczyła Lambada i pozostało poszukać dogodnego terminu, by mecz tej drużyny z Lemą mógł dojść do skutku. Misja zakończyła się powodzeniem, a zespoły te spotkają się w najbliższy czwartek. Przy założeniu korzystnych warunków atmosferycznych (a na takie się zapowiada), to spotkanie zobaczycie LIVE na naszym kanale YouTube.

Jednocześnie od razu po tym meczu odbędzie się potyczka z 7.kolejki Strefy 6 między RDK Szewnicą a Show Teamem. Jedni i drudzy chcieli skorzystać z dnia wolnego oraz dobrej pogody i ligę zakończą wcześniej. Mecz wystartuje o godzinie 11:00 i także zostanie pokazany na Strefa 6 TV 😉

Żeby nie zapomnieć obejrzeć tych dwóch spotkań, możecie kliknąć PLAY na poniższym odtwarzaczu i wcisnąć na dole przycisk „Ustaw przypomnienie”.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.