Komunikat dotyczący oferty na BETFAN


Mamy ważne info od naszego ligowego partnera. I możemy spytać jak w filmach – chcecie, byśmy zaczęli do dobrej wiadomości czy złej? 🙂

A tak zupełnie serio, to otrzymaliśmy właśnie statystyki Waszych zagrań za poprzednią niedzielę i można powiedzieć, że było tego sporo. Oczywiście nie każdy mógł wygrać, ale fajnie, że za skromne kwoty dajecie sobie czy to dodatkową motywację czy też adrenalinę. Natomiast ta mniej przyjemna informacja jest taka, że od kilku tygodni poziom rejestracji wzrósł minimalnie. Taka niepisana umowa między nami a BETFAN brzmiała, że najlepszym wynagrodzeniem za pracę jaką wykonują bukmacherzy (ocena ryzyka, analiza spotkań, wstawienie meczów od oferty, etc), będą właśnie nowe konta. Dlatego jeśli mieliście w planach, by dokonać rejestracji, to jest to najlepszy moment. Dzięki temu obstawianie spotkań S6 wciąż będzie możliwe. Być może niektórych z Was odrzuca sam proces zakładania konta. Tutaj to jest banalne, bo na etapie rejestracji nie potrzeba żadnych skanów dowodów czy innych potwierdzeń Waszej tożsamości. Poniżej opisaliśmy ten proces krok po kroku – tyko pamiętajcie, że sam kod promocyjny nie wystarczy. Trzeba jeszcze wejść na stronę przez nasz link. A zatem..

JAK OTWORZYĆ KONTO?

  • wchodzicie TUTAJ
  • klikacie na OTWÓRZ KONTO
  • podajecie podstawowe dane (mail, hasło, numer telefonu)
  • zaznaczacie potwierdzenie pełnoletności
  • klikacie DALEJ
  • na drugiej podstronie podajecie kolejne dane (imię, nazwisko, PESEL)
  • wpisujecie kod rejestracyjny STREFA6
  • czekacie na maila potwierdzającego otwarcie konta

I to tyle – całość nie potrwa dłużej niż 60 sekund 🙂 Dodatkowo BETFAN oferuje mnóstwo promocji, cashback, freebet do 60 zł, tak więc będziecie mieli w czym wybierać. Mamy nadzieję, że do piątku-soboty pojawi się kilka nowych rejestracji i ze spokojną głową będziemy mogli przesłać naszą propozycję kursów na najniższą niedzielę 🙂 Jednocześnie chcemy wyraźnie zaznaczyć, że nie zależy nam na prowizjach z rejestracji – chcemy przede wszystkim nie stracić fajnej opcji, jaką jest oferta na nasze rozgrywki.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.