Kanały informacyjne S6 – bądź z nimi na bieżąco!


Czy to podczas transmisji czy też w różnych artykułach przypominamy Wam, że strona Strefy Szóstek to nie jedyne źródło informacji o rozgrywkach. Gdzie jeszcze można o nas poczytać?

Gdy co jakiś czas sprawdzamy nasze liczby, dotyczące wejść do serwisu, to są one naprawdę świetne. Zwłaszcza w weekend odwiedzacie nas bardzo często, co cieszy i motywuje do dalszej pracy. Ale niektórych z Was chcielibyśmy uświadomić, że chcąc być na czasie ze wszystkim co tworzymy, warto wpaść również na naszego Facebooka. Powoli zbliżamy się tam do 1000 polubień i wiemy, że to mogłoby się udać, gdyby wszyscy mieli nasz profil polubiony. Można to zrobić w bardzo prosty sposób – wejść TUTAJ, kliknąć LUBIĘ TO i jest po temacie. Chociaż jest też trochę bardziej zaawansowana opcja.

Jak wiecie Facebook nie zawsze pokazuje Wam wszystkie treści, jakie udostępnia konkretny profil. Działa to na zasadzie sortowania i różnych algorytmów, ale jest możliwość, by dokonać takich ustawień, które sprawią że nic Was nie ominie. Na komputerach można to zrobić w sposób przedstawiony na obrazku:

Czyli klikamy na opcję znajdującą się obok lupy, tam wybieramy ustawienia obserwowania, a następnie zaznaczamy „Ulubione” (zamiast „domyślnie”). To spowoduje, że wszystkie nasze artykuły, materiały video i inne rzeczy które wrzucamy na FB pojawią się na Waszej tablicy na 100%. A warto to zrobić, bo nie wszystko co udostępniamy na naszym profilu społecznościowym trafia też do serwisu internetowego.

Serdecznie Was także zachęcamy, by zostać naszymi subskrybentami na kanale YouTube. Tutaj celujemy w 200 subskrypcji i brakuje już naprawdę niewiele. A sprawa jest równie prosta co wyżej – wchodzicie TUTAJ i wystarczy jedno kliknięcie na przycisk „Subskrybuj” i dzięki temu dołączacie do zacnego grona wiernych fanów naszych transmisji LVIE i nie tylko. Ale i tutaj da się zrobić coś więcej. Obok opcji potwierdzającej subskrypcję jest dzwoneczek. Po jego kliknięciu należy zaznaczać „wszystko”, dzięki czemu ilekroć rozpoczniemy transmisję lub wrzucimy na nasz kanał nowy materiał otrzymacie powiadomienie.

Pamiętajcie, że wspólnie budujemy otoczkę wokół rozgrywek. Nam również dużo lepiej się pracuje i angażuje, widząc nie tylko zadowolenie na Waszych twarzach, ale też gdy ma to przełożenie na liczby. Dlatego serdecznie zachęcamy by wykonać te kilka prostych czynności. Sprawi nam to dużą satysfakcję 😉

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.