Informacja dotycząca Drużyny Tygodnia


Czwartek to w naszych rozgrywkach od zawsze dzień, gdy honorujemy najlepszych graczy z poprzedniego weekendu. Ale tym razem musimy zrobić mały wyjątek.

Wiecie, że stoimy na straży równych szans dla wszystkich naszych uczestników i to powoduje, że musimy się delikatnie wstrzymać z publikacją artykułu dotyczącego TOP 6. Publikacja wyboru najlepszych graczy z pierwszej kolejki pojawi się, gdy uda nam się rozegrać spotkanie Lambada (zastąpili Box Gardę) kontra Lema Logistic. Znamy wiele rozgrywek, które meczów przełożonych po prostu nie biorą pod uwagę przy okazji wybierania Drużyny Tygodnia, ale my wolimy na spokojnie poczekać, ten mecz powinien niedługo dojść do skutku i wtedy pojawi się stosowny artykuł.

Oczywiście nagrody dla MVP pierwszej i drugiej ligi pozostają bez zmian. Naszymi partnerami w tej kwestii są niezmiennie Wakacje na Południu – restauracja bałkańska w Wołominie oraz Bambus Bar, a więc lokal z daniami kuchni orientalnej, mający swoje punkty w Kobyłce, Radzyminie i Ząbkach.

Za drobne utrudnienia przepraszamy, ale liczymy na Wasze zrozumienie.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.