Informacja dotycząca 2.kolejki


Tak jak pewnie zdążyliście już się zorientować, układ par drugiej serii pozostał nienaruszony względem tego, co planowaliśmy rozegrać tydzień temu. Niektóre spotkania zmieniły jednak swoje godziny.

Tych kosmetycznych zmian było na szczęście niewiele (wszystkie odbyły się po konsultacjach z kapitanami zainteresowanych zespołów). Spotkanie Wola Rasztowska – Bad Boys, pierwotnie zaplanowane na 13:15, zostanie rozegrane o 9:00. Mecz z 9:00, czyli Al-Mar kontra Black Dragons przesunęliśmy o godzinę później. Z kolei rywalizacja Old Stars Team – Retro, zaplanowana na 9:00, odbędzie się o 13:15. To wszystko powoduje, że nasze zapowiedzi jakie napisaliśmy tydzień temu pozostają wiążące, co bardzo nas cieszy, bo fajnie że praca wykonana w poprzednim tygodniu nie poszła na marne.

W związku z tym, że układ par pozostał niezmienny, nie będziemy też przeprowadzać na nowo zabawy w Ligę Typerów na Facebooku. Dlatego też wciąż możecie oddać swoje typy TUTAJ, a pamiętajcie, że nieważne kiedy weźmiecie udział w zabawie, bo szansę na zgarnięcie bonusu macie w każdej chwili (wygrywa KAŻDA osoba, która trafi poprawną kombinację).

Co do transmisji na niedzielę, to planujemy ją w godzinach 9:00 – 13:00. Jeżeli jednak pogoda pozwoli, a sił nie zabraknie naszemu operatorowi, to meczów może być więcej. Z tego miejsca jak zwykle przypominamy, że dużo w kontekście dotarcia naszego lajfa do większej liczby osób zależy od Was. Każde polubienie materiału czy komentarz na czacie pobudza jutubowy algorytm, dlatego zachęcamy do interakcji. Link do transmisji przekażemy Wam w oddzielnym artykule.

A prawdopodobnie całą sobotę będziecie mieli na to, by przeanalizować kursy na BETFAN! Mamy nadzieję, że jeśli nie dziś wieczorem, to najpóźniej jutro z samego rana, nasz ligowy bukmacher udostępni ofertę na 2.kolejkę. Znajdą się w niej wszystkie zaplanowane mecze na niedzielę. Tutaj także przypominajka – jeśli nie macie konta, to możecie je założyć pod dedykowanym linkiem TUTAJ, z kodem STREFA6. Dzięki temu wspomagacie nasze zmagania. Na wstępnym etapie nie jest wymagany żaden skan dowodu osobistego czy innego dokumentu – konto możecie założyć w niecałą minutę, gdzie wystarczy imię, nazwisko, telefon i mail. A warto to zrobić w miarę szybko, póki jest fajna promocja, że przy wpłacie 30 zł, otrzymujecie freebet 60 zł! Wystarczy raz go obrócić i pieniądze są Wasze 🙂

No i to byłoby chyba na tyle. Mamy nadzieję, że w niedzielę matka natura nas oszczędzi, że będą dobre warunki do grania, ale zanim to nastąpi, to wszystkim życzymy udanej i oby słonecznej soboty. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.