Głodni gry po wakacjach? Zapraszamy na turniej!


Ile można wylegiwać się na plaży lub siedzieć w domu? Czas na powrót piłkarskich emocji, na które zapraszamy Was już na początku września!

Posłuchajcie, chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na kolejną edycję Letniego NLH CUP! Rok temu ten turniej odbywał się w Kobyłce i był imprezą charytatywną, bo graliśmy dla Franka, dla którego (z Waszą ogromną pomocą) uzbieraliśmy blisko 6000 zł. Teraz wracamy jednak na nasz domowy obiekt, czyli do Woli Rasztowskiej. To dobrze zlokalizowany Orlik, przy samym zjeździe z trasy S8, więc na dojazd nie będziecie narzekać. Sam Orlik również jest w dobrym stanie, wokół jest duży parking, źródełko z wodą, a o całą resztę zatroszczymy się my. Co mamy Wam do zaoferowania?

Przede wszystkim zamierzamy pokazać wszystkie mecze na żywo. Tak było kilka miesięcy temu, kiedy rozgrywaliśmy wiosenną edycję tych zmagań, a relację możecie zobaczyć poniżej. Nie zabraknie komentarza, powtórek i będziemy z Wami od rana do wieczora. Stałym punktem naszych turniejów są również darmowe energetyki dla wszystkich zawodników. Oprócz tego gwarantujemy muzykę, wyniki na żywo, puchary, medale, statuetki, nagrody, zdjęcia drużynowe oraz z meczów (od fazy play-off), relacje w prasie, ale przede wszystkim super atmosferę – kto u nas był, ten wie 🙂 Jedyny minus jest taki, że na terenie obiektu nie ma szatni – jest natomiast scena z daszkiem, którą będziecie mogli wykorzystać jako mini-przebieralnię.

Turniej rozegramy w systemie 5+1. W składzie może być maksymalnie 12 zawodników a każda z drużyn rozegra przynajmniej 4 mecze w grupie. Spotkania będą trwały 10/12 minut na poziomie grupy i 15 minut w fazie play-off. Nie wykluczamy, że przy większej ilości zgłoszeń meczów grupowych będzie więcej. Zawody rozpoczniemy około 8:00/9:00, a skończymy prawdopodobnie około 19:30 – 20:00. I tutaj ważna kwestia – razem z deklaracją uczestnictwa możecie nam wysłać bloki godzinowe, a więc terminy które najbardziej pasują Wam do gry. Zaznaczamy jednak, że pierwszeństwo gry w późniejszych grupach będą miały drużyny dojeżdżające z daleka, a w razie zbyt dużej liczby próśb przeprowadzimy losowanie. Harmonogram przedstawia się następująco:

grupa A 8:00 – 10:00

grupa B 10:00 – 12:00

grupa C 12:00 – 14:00

grupa D 14:00 – 16:00

Do fazy play-off przejdą po dwie najlepszy ekipy z każdej stawki i tę część rozpoczniemy około 16:00/17:00. W sytuacji braku rozstrzygnięcia w spotkaniach pucharowych, od razu przechodzimy do rzutów karnych – po 3 serie dla każdego zespołu.

Więcej informacji – w tym szczegółowy regulamin – podamy w miarę zbliżania się turnieju. Co do wpisowego, to wszystkie informacje znajdziecie w facebookowym wydarzeniu, które znajduje się TUTAJ. Zachęcamy, by kliknąć w nim opcję „wezmę udział” lub „zainteresowany”, dzięki czemu będziecie na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi turnieju. Jesteśmy też do dyspozycji telefonicznie 501-162-400 (Robert) lub mailowo: kontakt@nocnaligahalowa.pl

Liczymy na Waszą pomoc w kwestii udostępniania informacji o turnieju oraz zapraszania do niego swoich znajomych. Z góry dziękujemy i mamy nadzieję, że do zobaczenia!

PS: przypominamy, że przyjmujemy też zapisy do ligi szóstek, która wystartuje 11 września. Naszą ofertę znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.