Dwóch nowych partnerów Strefy 6!


Cieszymy się, że do grona partnerów rozgrywek dołączyły dwie znane marki – jedna działająca w branży sprzedażowo-sportowej, a druga w gastronomicznej.

Zmagania Strefy Szóstek powoli budują swoją markę. Dało to efekt w postaci nawiązania współpracy z dwiema rozpoznawalnymi na naszym rynku firmami. Pierwsza z nich to AMH 365 SPORT – oficjalny dystrybutor marki Hummel. Firma ta mieści się w Zielonce, zaledwie kilkanaście km od miejsca, w którym rozgrywamy swoje spotkania. Z jej usług korzysta wiele drużyn piłkarskich, jak również tych z piłki ręcznej. Nic dziwnego – marka Hummel słynie z doskonałej jakości odzieży sportowej, niezwykle wytrzymałej, co przecież w piłce ręcznej, przy nieustannym kontakcie między zawodnikami, jest warunkiem koniecznym. Z usług AMH 365 Sport skorzystała ostatnio drużyna AutoSzyb, która zaopatrzyła się w nowy komplet koszulek. Wszystko zostało załatwione niemal od ręki, albowiem wszystkie nadruki wykonywane są na miejscu. Ceny także są bardzo przystępne, a powołanie się na nasze rozgrywki na pewno ułatwi kontakt i ewentualne negocjacje.

strona www: http://amh365sport.pl/

facebook: https://www.facebook.com/amh365sport/

adres: 05-220 Zielonka, ulica Kolejowa 50

telefon 📞 695-161-483

Drugim naszym partnerem, którego chcielibyśmy przedstawić jest restauracja Wakacje na Południu. Mieści się ona w Wołominie, na przeciwko budynku Starostwa Powiatowego. To miejsce słynie z doskonałego jedzenia, a specjalizuje się w kuchni bałkańskiej. Panuje tam fantastyczna atmosfera a będąc w środku lokalu można się poczuć jak na południu Europy. Właściciel tego miejsca jest zresztą wielkim fanem piłki nożnej i do nawiązania współpracy nie musieliśmy go przekonywać.

strona www: http://wakacjenapoludniu.pl/

facebook: https://www.facebook.com/WakacjeNaPoludniu/

adres: 05-200 Wołomin, ulica Prądzyńskiego 2

telefon 📞 531-531-727

To co ważne w kontekście podjęcia współdziałania między Strefą 6 a wyżej wymienionymi markami, to nowe warunki nagród dla najlepszych zawodników tygodnia. Do tej pory było tak, że MVP danej serii wygrywał pizzę od Kebab-Pizza u Karolka. Informujemy, iż współpraca z tym lokalem została zakończona. Niestety – branża gastronomiczna wciąż przeżywa swoje problemy i jak najbardziej tę decyzję rozumiemy. Przy okazji BARDZO dziękujemy Karolowi Kujawie za wsparcie nas w pierwszej edycji i mamy nadzieję, że gdy koniunktura się poprawi, będziemy jeszcze mogli do tej współpracy wrócić. To też dobry moment, by przypomnieć Wam, iż warto wspierać lokalne firmy, zwłaszcza te mniejsze, bo dla nich to naprawdę był, jest i pewnie będzie trudny okres.

W związku z pozyskaniem nowych partnerów, zasady dotyczące nagród dla MVP będą następujące – do wyboru będą dwie nagrody. Albo duża pizza (40 cm) od Wakacje na Południu, a dla tych, dla których to miejsce jest być może zbyt daleko, proponujemy worek na buty (i nie tylko) marki Hummel (do obejrzenia TUTAJ). Na Waszą decyzję co wybieracie będziemy czekali w prywatnej wiadomości na Facebooku.

I tak na koniec – jeśli znacie firmy, które chciałyby zareklamować się poprzez nasze rozgrywki, to zachęcamy do kontaktu. Liga się rozwija, chcemy by w kolejnej edycji były u nas już dwa poziomy rozgrywkowe, strona ma bardzo dużo wyświetleń, a to nie są jedyne argumenty, by warto wejść z nami we współpracę. W razie zainteresowania – jesteśmy do dyspozycji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.