BETFAN OFICJALNYM BUKMACHEREM ROZGRYWEK!


Fantastyczna wiadomość! Dokładnie od wczoraj nowym partnerem rozgrywek Strefy 6 został BETFAN – prawdopodobnie najprężniej rozwijający się, legalny bukmacher działający na terenie naszego kraju.

Można powiedzieć, że wczorajszy brak jakichkolwiek nowych informacji na naszym profilu FB i stronie www był swojego rodzaju „ciszą przed burzą”. Dogadywaliśmy bowiem szczegóły naszej kooperacji z legalnym polskim bukmacherem, a ponieważ wszystko poszło gładko, to możemy napisać, że oficjalnie znaleźliśmy się wśród wąskiego grona, które będzie czerpało mega-profity ze współpracy z BETFAN. A będzie ona miała różne oblicza. Przede wszystkim – BETFAN zadba o cotygodniowe nagrody dla najlepszych typerów, będzie również zasilał inne nasze konkursy, ale przede wszystkim – mecze Strefy 6 znajdą się w ofercie BETFAN i będzie je można obstawiać! Dzięki temu na boisku będziecie walczyli nie tylko o to, żeby zdobyć trzy punkty, ale również o to, żeby wszedł Wam kupon 🙂 O tym jednak opowiemy w oddzielnym artykule. A żeby mieć za co obstawiać, to na start mamy dla wszystkich zawodników i sympatyków Strefy 6 specjalną ofertę – Cashback w wysokości 600 zł! Jak to wygląda?

Otóż – słowo klucz to kod promocyjny. Po wpisaniu w BETFAN hasła STREFA6 zyskujecie: zakład bez ryzyka na start o wartości 600 PLN! Krok po kroku wygląda to następująco:

1. OTWIERACIE KONTO

  • całość trwa niecałą minutęklikacie TUTAJ
  • wpisujecie kod rejestracyjny „STREFA6
  • czekacie na maila potwierdzającego otwarcie konta

2. OBSTAWIACIE MECZE

  • dokonujecie wpłaty środków
  • stawiacie swój pierwszy kupon
  • czekacie na rozliczenie

3. WYGRYWACIE LUB… NIE PRZEGRYWACIE!

  • wygraliście? środki są Wasze!
  • przegraliście? 100% stawki wraca do Was w formie bonusu!
  • jedyny warunek: przed wypłatą wymagany 1-krotny obrót!

Prościzna? Jeśli tak, to już możecie działać. Jeśli nie i potrzebujecie odpowiedzi na dodatkowe pytania lub chcielibyście zasięgnąć wsparcia w celu założenia konta – dawajcie znać. Pomożemy! A prawdopodobnie już jutro kolejny artykuł, gdzie zobaczycie jak BETFAN widzi Wasze szanse w najbliższej kolejce. Do usłyszenia!

strona www: https://betfan.pl/

facebook: https://www.facebook.com/BETFANPL

instagram: https://www.instagram.com/betfan_pl/

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.