Bar u Karolka – nowy partner Strefy 6!


Wczoraj w artykule o Drużynie Tygodnia informowaliśmy, że nagrodę dla zawodnika kolejki ufundował Bar u Karolka. Dziś chcielibyśmy Wam napisać nieco więcej o tym właśnie lokalu.

Pizza-Kebab u Karolka (bo tak dokładnie nazywa się to miejsce) specjalizuje się w daniach typu fast-food. Do Waszej dyspozycji są pizza, kebab, hot-dogi, hamburgery, zapiekanki, frytki a nie brakuje również czegoś do picia. Coś dla siebie znajdą tutaj również najmłodsi – zarówno w kwestii jedzenia, jak i małego placu zabaw. Dla fanów sportu właściciele przygotowali nie lada atrakcję – duży telewizor, na którym można oglądać najważniejsze piłkarskie wydarzenia dnia.

To co ważne z perspektywy zawodników i kibiców Strefy 6 – Bar u Karolka mieści się zaledwie 1 km od Orlika! Dokładny adres to ulica Warszawska 110. Co więcej – lokal oferuje możliwość dostawy, dlatego jeżeli planujecie zostać na obiekcie dłużej niż na swój mecz a chcielibyście uzupełnić kalorie, to wystarczy zadzwonić, dokonać zamówienia i poprosić o dowiezienie go na Warszawską 41.

📞 (+48) 662-489-464

Przy okazji zachęcamy Was do polubienia profilu FB tego miejsca – TUTAJ. Znajdziecie tam chociażby pełne menu oraz zdjęcia wystroju lokalu.

Właścicielowi – Karolowi Kujawie (który nota bene był uczestnikiem naszej ligi ósemek w Zielonce) – dziękujemy za podjęcie współpracy. Jesteśmy pewni że przyniesie ona korzyści dla obydwu stron.

PS: prosimy wziąć pod uwagę, że do dnia 28 czerwca włącznie (czyli podczas najbliższej kolejki również) lokal będzie nieczynny z powodu urlopu.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.