BAMBUS dołącza do ligowych partnerów!


Otworzyli się przed kilkoma miesiącami i regularnie zyskują nowych klientów. Tym bardziej nam miło, że zdecydowali się na podjęcie współpracy ze Strefą 6!

A mowa o lokalu z kuchnią orientalną BAMBUS! Tę nazwę powinniście kojarzyć, bo swoje restauracje mają już w Kobyłce i Ząbkach, a teraz postanowili zagościć do Radzymina. Całkiem niedawno otworzyli drzwi do swojej placówki i trzeba przyznać, że odbyło się to naprawdę z dużą pompą. I chociaż ze względu na panujące obostrzenia, nie mogą Was zaprosić do środka, to nic nie stoi na przeszkodzie, byście nawet za chwilę posmakowali tego co proponują. A wybór jest ogromny. Zresztą – nie musicie wierzyć nam na słowo – po prostu dajcie im szansę 🙂

strona www: https://bambusbar.pl/

facebook: https://www.facebook.com/Bambus-Radzymin-106301761517409

adres: 05-250 Radzymin, ulica Wyszyńskiego 1

telefon 📞 731-331-551

W związku z pozyskaniem nowego partnera, w trzeciej edycji Strefy 6 zasady dotyczące nagród dla MVP będą następujące – do wyboru będą dwie nagrody. Albo duża pizza (40 cm) od Wakacje na Południu albo voucher na dwa dania do Bambusa (odbiór możliwy w Radzyminie, Ząbkach lub Kobyłce). Najpierw decyzję podejmie MVP pierwszej ligi, a to co zostanie przypadnie drugiemu zawodnikowi. Na Waszą decyzję co wybieracie będziemy czekali w prywatnej wiadomości na Facebooku.

I tak na koniec – jeśli znacie firmy, które chciałyby zareklamować się poprzez nasze rozgrywki, to zachęcamy do kontaktu. W razie zainteresowania – jesteśmy do dyspozycji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.