3 lipca – uroczyste zakończenie V edycji!


W niedzielę o godzinie 19:30 nastąpi uroczyste zakończenie zmagań Strefy 6! I chociaż nagrody mamy dla TOP 3 poszczególnych lig, to na ceremonię zapraszamy absolutnie wszystkich!

Nasz budżet na finał nie był może duży, ale staraliśmy się zrobić wszystko, by puchary i statuetki były okazałe. Dodatkowo ta wieczorna uroczystość będzie nie tylko okazją do odbioru nagród, ale też integracji, bo zamówiliśmy pizze, będzie chmielowy trunek, więc dla każdego coś dobrego 🙂 Dlatego nawet jeżeli nie odbieracie nagród, a chcecie wpaść, pogadać, wyrazić swoją opinię nt zakończonej edycji lub porozmawiać o kolejnej – będziemy na Was czekać! A już nie wyobrażamy sobie, by mogło zabraknąć kogoś z TOP 3 pierwszej i drugiej ligi oraz Pucharu Ligi. Gdyby jednak tak się stało, to dajcie nam znać.

A miejscem zakończenie będzie oczywiście boisko w Woli Rasztowskiej. Niewykluczone, że odwiedzi nas wójt Gminy Klembów p.Rafał Mathiak, który osobiście przekaże trofea najlepszym ekipom piątego sezonu. Mamy nadzieję, że do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.