3 lipca – uroczyste zakończenie V edycji!


W niedzielę o godzinie 19:30 nastąpi uroczyste zakończenie zmagań Strefy 6! I chociaż nagrody mamy dla TOP 3 poszczególnych lig, to na ceremonię zapraszamy absolutnie wszystkich!

Nasz budżet na finał nie był może duży, ale staraliśmy się zrobić wszystko, by puchary i statuetki były okazałe. Dodatkowo ta wieczorna uroczystość będzie nie tylko okazją do odbioru nagród, ale też integracji, bo zamówiliśmy pizze, będzie chmielowy trunek, więc dla każdego coś dobrego 🙂 Dlatego nawet jeżeli nie odbieracie nagród, a chcecie wpaść, pogadać, wyrazić swoją opinię nt zakończonej edycji lub porozmawiać o kolejnej – będziemy na Was czekać! A już nie wyobrażamy sobie, by mogło zabraknąć kogoś z TOP 3 pierwszej i drugiej ligi oraz Pucharu Ligi. Gdyby jednak tak się stało, to dajcie nam znać.

A miejscem zakończenie będzie oczywiście boisko w Woli Rasztowskiej. Niewykluczone, że odwiedzi nas wójt Gminy Klembów p.Rafał Mathiak, który osobiście przekaże trofea najlepszym ekipom piątego sezonu. Mamy nadzieję, że do zobaczenia!

Dodaj komentarz