Zmiany, ulepszenia, nowości


Patrząc co dzieje się za oknem, aż trudno uwierzyć, że jeszcze kilka dni temu spadło kilkanaście centymetrów śniegu. Ale przerwa spowodowana nagłą zmianą pogody być może wyszła wszystkim na dobre.

Jako Organizatorzy nie lubimy marnować czasu. I gdy tylko się okazało, że ten tydzień będziemy mieć trochę luźniejszy, to od razu przystąpiliśmy do działań. Zależało nam, by poprawić kilka rzeczy, zwłaszcza takich, które poprawią komfort z użytkowania naszej strony i nie tylko. I właśnie w serwisie www dokonaliśmy w ostatnim czasie najwięcej poprawek, o których teraz chcielibyśmy Wam opowiedzieć. Przede wszystkim udało nam się dziś naprawić możliwość przesuwania wyników na stronie głównej – okazało się, że winowajcą była aktualizacja jednej z wtyczek. Po drugie – dziś pojawiły się herby dla nowych drużyn (OknoTech, Wola Rasztowska, Tygłysy), a poprawiliśmy też barwo Retro i Magnatta. Na stronie pojawiły się też reklamy, ale takie które na pewno nie będą Was absorbowały i nie będą w niczym przeszkadzały. I mamy do Was prośbę – gdybyście raz dziennie (więcej nie potrzeba) kliknęli w nasze reklamy, to byłoby fantastycznie. Program Google AdSense nie płaci za to kokosów, ale zawsze coś.

Idziemy dalej – ważną funkcję dodaliśmy w profilu zawodnika. Od teraz, jeśli klikniecie na dany sezon, rozwinie Wam się lista występów, jaki dany gracz rozegrał w tej konkretnej edycji, wraz z osiągnięciami.

Powoli przymierzamy się też, do uzupełnienia menu BIOGRAM w Waszych profilach indywidualnych. Chcemy, by docelowo pojawiły się tam wszystkie Wasze sukcesy indywidualne, czyli jeśli ktoś z Was został królem strzelców czy MVP sezonu, to taka informacja pojawi się właśnie tam.

Jesteśmy także na etapie uzupełnienia nowego działu w menu głównym, pt REPREZENTACJA. Zależy nam, by w jednym miejscu zebrać wszystkich zawodników i wszystkie statystyki z meczów, jakie rozegraliśmy w Okręgowym Pucharze Polski a docelowo w profilach indywidualnych naszych reprezentantów również pojawią się statystyki ze spotkań pucharowych.

Oprócz tego pouzupełnialiśmy też kilka pustych miejsc na stronie, poprawiliśmy drobne błędy, a w tabeli włączyliśmy element o nazwie „następny mecz”, który zwłaszcza pod koniec sezonu może okazać się przydatny, bo będziecie mieli w jednym miejscu informację z kim grają Wasi najgroźniejsi rywale i jak może to wpłynąć na układ ligowej hierarchii. Dodaliśmy też fajną opcję, która zarówno z poziomu komórki jak i komputera, daje Wam szybką możliwość kontaktu z nami – wystarczy kliknąć na grafikę messengera (zerknijcie na obrazek poniżej) i od razu połączycie się z naszym kontem na FB. Zachęcamy do tego zwłaszcza w sytuacji, gdy np zobaczycie na stronie jakiś błąd lub gdybyście chcieli po prostu na szybko coś z nami przedyskutować.

Małego udoskonalenia dokonaliśmy też na YouTube. Skorzystaliśmy z funkcji, która jakiś czas temu pojawiła się na tej platformie – mianowicie „rozdziały”. Dzięki nim można podzielić film właśnie na rozdziały, przez co dużo łatwiej jest znaleźć konkretną rzecz. My wykorzystaliśmy tę opcję do podziału transmisji na żywo, dzięki czemu skończy się niepotrzebne przewijanie filmu i szukanie w nim interesującego Was wątku. Wystarczy na osi czasu dokonać odpowiedniego kliknięcia, albo też w opisie filmu kliknąć na wartość czasową. Wszystko widać na grafice.

Liczymy, że wszystko co już udało się robić uprzyjemni Wam udział w Strefie 6. Ale już wybiegamy w przyszłość – nasz kolejny cel to pójść dalej w kontekście samego obiektu. Przede wszystkim – ogarnięcie ławek rezerwowych (jeśli nie uda się na tej kolejce, to na pewno na następnej), wkrótce pojawi się też baner informujący o naszej lidze, a niewykluczone, że jeśli temperatury wzrosną, to ogarniemy dystrybutor z wodą (który zresztą mamy, ale w okresie pandemii uznaliśmy, że może nieroztropnym byłoby, abyście się przy nim gromadzili). Są też większe plany, ale niektóre rzeczy lubią ciszę i poinformujemy o nich w odpowiedniej chwili. Jednego możecie być pewni – wciąż się rozwijamy i nie zamierzamy się zatrzymywać.

A jeśli Wy macie jakieś pomysły jak usprawnić rozgrywki, to każdy zostanie przez nas rozpatrzony. Prawdopodobnie nie uda się sprawić, by w przerwach spotkań na boisku pojawiły się cheerleaderki, a z dystrybutora lało się darmowe piwo, ale może jest coś, co możemy zrobić, a nie przychodzi nam do głowy że warto. Dlatego czekamy na Wasze wiadomości!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.