Zbliża się początek zmagań. Co warto wiedzieć?


Już w najbliższą niedzielę o godzinie 10:00 wybrzmi premierowy gwizdek w pierwszej edycji Strefy 6! To początek dwumiesięcznej batalii o miano historycznego mistrza tych rozgrywek.

Zapowiedź najbliższej kolejki pojawi się w sobotę. Postaramy się wiarygodnie ocenić Wasze możliwości, oraz dokonać analizy w jaki sposób wszystkie niedzielne spotkania mogą się zakończyć. Nie będzie to proste, bo chociaż znamy większość zawodników, którzy będą uczestniczyli w rozgrywkach, to ich potencjał w grze 5+1 pozostaje dla nas niewiadomą. Mądrzejsi będziemy więc w niedzielne popołudnie, gdy wszystkie spotkania zostaną już rozegrane i w dużej mierze nakreślą one, na co kogo stać.

Jesteśmy też Wam winni kilka innych informacji. Przede wszystkim dotyczących strony www – jak dobrze widzicie, nasz serwis cały czas się tworzy. Codziennie dokonujemy testów, usprawnień, sami też nabieramy wprawy w obsłudze panelu administracyjnego i wierzymy, że jest kwestią czasu, gdy wyciśniemy z tego systemu ostatnie soki. Dopóki to nie nastąpi, mogą się pojawiać drobne problemy z ładowaniem strony, dlatego apelujemy o cierpliwość. Prace na żywym organizmie tak po prostu wyglądają.

Kolejna kwestia to zdjęcia. Jeżeli w niedzielę warunki na to pozwolą, dokonamy sesji drużynowej. Pewnie wielu z Was nie może się doczekać sesji indywidualnej – tutaj sprawa jest dużo bardziej skomplikowana. Żeby wykonać takie fotki, które wykorzystamy w serwisie, potrzebujemy zrobić je w zamkniętej przestrzeni, z użyciem lamp i przede wszystkim – na jednolitym tle. Tylko w ten sposób można później „wyciąć” Wasze sylwetki a następnie umieścić je w profilach indywidualnych. Właśnie tak robimy to choćby na Nocnej Lidze Halowej i nie wykluczamy, że na razie będziemy korzystali właśnie ze zdjęć stamtąd. Docelowo chcielibyśmy wykonać portrety wszystkich graczy, tym bardziej, że nawet te nocnoligowe nie do końca spełniają nasze potrzeby, bo są po prostu zbyt małe. Czas pokaże, kiedy uda się ten plan zrealizować.

Przechodzimy do video. W tej materii również dużo zależy od warunków atmosferycznych. Jeśli już w tę niedzielę będą dobre, na pewno na naszym kanale YT zobaczycie trochę premierowych materiałów. Sprawa jest złożona, bo wiadomo – wszystko kosztuje, a pierwszy sezon w każdej lidze zawsze jest specyficzny pod względem finansów.

W tym momencie ciężko jest nam z kolei zagwarantować, że już od pierwszej kolejki wystartuje Liga Typerów. Trwają testy mechanizmu odpowiadającego za liczenie punktów, etc. Natomiast na 100% ruszy Typerka na Facebooku, gdzie będziecie mieli za zadanie wytypować wyniki trzech spotkań, a wszyscy którzy trafią prawidłową kombinację, otrzymają bonus do forBET (jego wysokość będzie zależała od tego, jako którzy z kolei odgadniecie wyniki spotkań). Ta zabawa ruszy już w piątkowy wieczór.

I jeszcze jedna sprawa – zachowanie środków bezpieczeństwa na obiekcie. Aby reżimowi sanitarnemu stało się zadość, ograniczmy wzajemne przywitania w formie podania ręki, nie zabierajmy ze sobą kibiców i nie koncentrujmy się w jednym miejscu. W związku z ostatnim punktem prosimy abyście nie wchodzili na pole gry, dopóki nie opuszczą go drużyny, które rozgrywają swój mecz. Nie zapomnijcie o dezynfekcji dłoni – płyn będzie dostępny w widocznym miejscu. Informujemy również, że na razie na terenie obiektu nie będzie dystrybutora z wodą, bo tak naprawdę po każdym użyciu należałoby go dezynfekować. Prosimy więc, byście sami zaopatrzyli się w coś, co pozwoli Wam utrzymać poziom wody w organizmie. To naprawdę bardzo ważne, zwłaszcza gdyby miało być bardzo ciepło.

Na razie – z tych podstawowych wiadomości – to chyba tyle. Jutro oprócz typerki pojawi się też ciekawy wywiad, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania serwisu.

Komentarze (4)

 1. Fikry Group Ford

  Fikry Group Ford

  […]that could be the finish of this article. Here you’ll come across some internet sites that we think you’ll value, just click the hyperlinks over[…]

 2. جامعة المستقبل في مصر

  جامعة المستقبل في مصر

  […]The information talked about inside the article are a few of the most beneficial obtainable […]

 3. افضل جامعة في مصر

  افضل جامعة في مصر

  […]please pay a visit to the web pages we stick to, such as this a single, because it represents our picks from the web[…]

 4. تنسيق الجامعات الخاصة

  تنسيق الجامعات الخاصة

  […]please take a look at the websites we comply with, like this 1, because it represents our picks from the web[…]

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.