Zawodnicy oceniają Strefę 6


Przy okazji Pucharu Ligi poprosiliśmy kilku zawodników o wyrażenie swojej opinii na temat rozgrywek. Ale w tym wszystkim był pewien mały podstęp…

Snapchat – chyba każdy wie, do czego służy ta „zabawka”. Ostatnimi czasy wpadł nam w ręce fajny filmik, gdzie właścicielka firmy pytała swoich pracowników o wrażenia dotyczące tego, jak im się pracuje. I nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że przepytywanym nałożyła na twarz specjalny filtr, przez co wyglądali jakby płakali. Dało to komiczny efekt i postanowiliśmy, że zrobimy coś podobnego u nas. Oczywiście niczego chłopakom nie mówiliśmy, ale ponieważ film ma już kilka dni i nikt nie zgłaszał co do niego pretensji, to chyba efekt końcowy się podobał. W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się na udział w materiale. A byli to: Michał Chaciński, Przemek Strumiński, Bartek Lipski (wszyscy Joga Bonito), Przemek Matusiak (Show Team), Adrian Wojda (OknoTech), Marcin Rychta (Al-Mar), Jacek Markowski (Magnatt) i Bartek Bajkowski (AutoSzyby).

Jak to wszystko wyszło? Kto jeszcze nie oglądał, to może to nadrobić. Serdecznie zachęcamy by na YouTube zostawić pod tym filmem kciuka, bo to zwiększy jego zasięg, który i tak jest niezły. Oczywiście pamiętajcie też o subskrypcji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.