Zapraszamy na transmisję na żywo z Meczu Gwiazd!


Już dziś wieczorem, bezpośrednio po wręczeniu nagród za ostatni sezon, odbędzie się MECZ GWIAZD Strefy 6.

Żeby trochę urozmaicić ostatni akcent mijającej edycji, postanowiliśmy, że warto byłoby zakończyć rozgrywki w sposób godny – a chyba nie ma lepszego rozwiązania, niż zaprosić do gry czołowych zawodników naszej ligi. Oczywiście nie wszyscy, których zapraszaliśmy do tego wydarzenia, mogli z tego zaproszenia skorzystać, ale i tak udało się uzbierać naprawdę fajne nazwiska, co zwiastuje dobry mecz i sporo emocji. Potyczka rozpocznie się o godzinie 20:30, a format meczu to 1 liga 🆚 2 liga.

A tak przedstawiają się składy:

1 LIGA: Sergiusz Modzelewski (Black Dragons Team), Arkadiusz Major (Black Dragons Team), Mateusz Muszyński (Al-Mar), Marcin Rychta (Al-Mar), Michał Szczapa (Bad Boys), Michał Łapiński (Copa FC), Rafał Kudrzycki (HandyMan Elewacje), Łukasz Flak (AutoSzyby)

2 LIGA: Adam Sabala (RDK Szewnica), Adam Michalik (RDK Szewnica), Marcin Białek (RDK Szewnica), Radek Wiśniewski (Show Team), Przemek Matusiak (Show Team), Damian Kossakowski (Lema Logistic), Łukasz Pokrzywnicki (Joga Bonito), Kamil Ryński (Retro Squad), Sebastian Ryński (Retro Squad)

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie, a goście po prawej. Miejcie z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.