Zapraszamy na transmisję na żywo z Meczu Gwiazd!


Dziś oprócz uroczystego zakończenia zmagań odbędzie się również Mecz Gwiazd! Przyjmie on formę rywalizacji między 1. a 2.ligą.

Słowo „rywalizacja” nie jest tutaj może idealnie pasującym, bo tak naprawdę bardziej to będzie zabawa. Chociaż gdy wychodzi się na boisko, to wiadomo, że bez względu na okoliczności, walczy się o zwycięstwo 😉 Rok temu, gdy rozgrywaliśmy podobne spotkanie, 1.liga wygrała 6:4. Jak będzie tym razem? To spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:30 (ewentualnie ciut później) i będzie transmitowane na naszym kanale YT. Dodatkowo w jego trakcie przeprowadzimy losowanie nagrody 🙂

A tak przedstawiają się składy:

1 LIGA: Norbert Kucharczyk (OknoTech), Marcin Rychta (Al-Mar), Łukasz Godlewski (Al-Mar), Adrian Bielecki (Show Team), Bartek Bajkowski (AutoSzyby), Oskar Bajkowski (AutoSzyby), Patryk Czajka (PrefBud), Adam Michalik (RDK Szewnica)

2 LIGA: Karol Jankowski (Bad Boys), Michał Szczapa (Bad Boys), Jarek Przybysz (Bad Boys), Adam Boniecki (Magnatt), Artur Guz (Old Stars), Mateusz Wojda (Drink Team), Maciek Kolasiński (Retro Squad), Mateusz Kowalczyk (Wola Rasztowska).

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze (1.liga) po lewej stronie, a goście (2.liga) po prawej. Mecz rozegramy w formacie 2×20 minut. Miejcie z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.