Zapraszamy na transmisję na żywo! WAŻNE INFO!


Zależy nam, żebyście w niedzielę mogli tradycyjnie włączyć naszą transmisję i obejrzeć sobie ją do śniadania. Ale nie wszystko zależy od nas…

Nie możemy wykluczyć scenariusza, że jutro transmisja albo nie odbędzie się w ogóle, albo np rozpocznie się od godziny 9:30 (lub później). Musicie trzymać rękę na pulsie, bo sprzęt elektroniczny nie przepada za chłodem i może być tak, że po prostu odmówi nam posłuszeństwa. Jesteśmy jednak dobrej myśli i liczymy, że wszystko pójdzie jak trzeba. Na pewno na jutubowym czacie damy Wam znać, jak wygląda sytuacja. Jeśli jednak temat pójdzie gładko, to od godziny 9:00 zobaczycie następujące spotkania:

9:00 AutoSzyby.com 🆚 Black Dragons Team

10:00 Retro Squad 🆚 Lambada

11:00 RDK Szewnica 🆚 Lema Logistic

12:00 Al-Mar Wołomin 🆚 Copa FC

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.