Zapraszamy na transmisję na żywo!


Rytuałem chyba każdego z nas bezpośrednio po przebudzeniu jest złapanie za telefon. No i dobrze – gdy już to zrobicie, to odpalcie nasz kanał YouTube, bo pokażemy Wam cztery mecze na żywo!

Transmisja rozpocznie się od godziny 9:00 i obejmie następujące potyczki:

9:00 PrefBud Tulewo 🆚 Al-Maj Car Marki

10:00 Rekiny Ząbki 🆚 Show Team

11:00 AutoSzyby.com 🆚 HandyMan Elewacje

12:00 FC Spectare 🆚 Joga Bonito

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.