Zapraszamy na transmisję na żywo!


Ostatnia kolejka już jutro! Nasza relacja zostanie podzielona na dwie części – zaczniemy bardzo rano, a skończymy bardzo późno 😉

Pierwsza transmisja rozpocznie się już od godziny 8:00 i obejmie następujące potyczki:

8:00 PrefBud Tulewo 🆚 HandyMan Elewacje

9:00 Beer Team 🆚 Al-Mar Wołomin

10:00 AutoSzyby.com 🆚 Bad Boys Ostrówek

11:00 AKS Elektro 🆚 Joga Bonito

Niewykluczone, że puścimy więcej meczów, ale to okaże się dopiero jutro. Natomiast druga transmisja rozpocznie się o godzinie 19:55 i obejmie oczywiście mecz o złoto trzeciej edycji.

20:00 Green Team 🆚 Copa FC

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie, a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo. Link do wpłat znajdziecie w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.