Zapraszamy na transmisję na żywo!


Mamy nadzieję, że mimo upału jaki się jutro szykuje, nasz sprzęt wytrzyma i bez przeszkód pokażemy Wam cztery spotkania szóstej kolejki rozgrywek.

Transmisja rozpocznie się od godziny 10:00 i obejmie następujące potyczki:

10:00 Al-Mar Wołomin 🆚 HandyMan Elewacje

11:00 Show Team 🆚 AKS Elektro

12:00 Bad Boys Ostrówek 🆚 Green Team

13:00 Black Dragons 🆚 Al-Maj Car Marki

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie, a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo. Link do wpłat znajdziecie w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.