Zapraszamy na transmisję na żywo!


Wóz transmisyjny zajedzie jutro po raz ostatni w tym sezonie na Warszawską 41. I oby w tym najważniejszym dniu dla całego sezonu, spisał się tak jak do tej pory.

Sprawa wygląda tak – transmisję chcemy rozpocząć od godziny 9:00. Liczymy, że tak będzie, aczkolwiek przy założeniu mrozu, elektronika może nie dać sobie rady. Jesteśmy jednak dobrej myśli, a gdyby się okazało, że nie ruszymy zgodnie z czasem, to NA PEWNO będziemy się starać, by pokazać chociaż mecze z godziny 11:00 i 12:00. Tak więc bądźcie czujni. A tak wygląda rozpiska:

9:00 Lambada 🆚 Joga Bonito

10:00 Bad Boys Ostrówek 🆚 Al-Maj Car Marki

11:00 Al-Mar Wołomin 🆚 AutoSzyby.com

12:00 Black Dragons Team 🆚 PrefBud Tulewo

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.