Zapraszamy na transmisję na żywo!


Prognoza pogoda na jutro niestety nie rozpieszcza. Ale może matka-natura trochę się nad nami zlituje i pozwoli bez przeszkód zrealizować kolejną transmisję.

Posłuchajcie – jak co kolejka nastawiamy się na to, że będziecie mogli obejrzeć mecze Strefy 6 na żywo w swoich domach. Niestety nie możemy zagwarantować, że tak będzie również jutro. Nie dość, że ma być chłodno, to niewykluczony jest deszcz i trudno powiedzieć, co w takich warunkach uda się zrobić. Ale jesteśmy dobrej myśli, zabieramy ze sobą sprzęt i przy założeniu, że wszystko będzie ok, zobaczycie jutro następujące potyczki:

9:00 RDK Szewnica 🆚 Rekiny Ząbki

10:00 AutoSzyby.com 🆚 Bad Boys Ostrówek

11:00 PrefBud Tulewo 🆚 HandyMan Elewacje

12:00 Lema Logistic 🆚 FC Spectare

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.