Zapraszamy na transmisję na żywo!


W niedzielę od samego rana będziemy instalować nasz sprzęt, byście jak co tydzień mogli zasiąść przed telewizorem, niczym do wigilijnego stołu 😉

Pomni tego co działo się przed tygodniem, jesteśmy raczej spokojni, że jutro warunki pozwolą na przeprowadzenie relacji. Ale wiadomo – to tylko elektronika, zawsze może coś pójść nie po naszej myśli. Jeśli więc cos się „wysypie”, damy znać na jutubowym czacie. Jeśli jednak wszystko pójdzie tak jak powinno, to od 9:00 do 13:00 będziecie mogli emocjonować się następującymi spotkaniami:

9:00 AutoSzyby.com 🆚 Copa FC

10:00 HandyMan Elewacje 🆚 Bad Boys Ostrówek

11:00 Lambada 🆚 Rekiny Ząbki

12:00 Al-Mar Wołomin 🆚 PrefBud Tulewo

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z harmonogramem, czyli gospodarze po lewej stronie (czyli od razu przy wejściu na plac gry), a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się obok kamery, tylko stali na połowie własnej drużyny, na wysokości pola karnego. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by utrzymywać nerwy na wodzy i by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Strefy 6 przypominać chyba nie musimy 🙂 Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/strefa-6, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.