Zapraszamy na charytatywny turniej piłkarski!


Część z Wam pewnie nie może się już doczekać startu kolejnej edycji Strefy 6. A jeśli tak, to dajemy Wam okazję, by byście sprawdzili na jakim etapie przygotować jesteście.

Powoli kończą się wakacje. Nie wiemy jak Wam, ale nam brakuje już sportowej rywalizacji i tej pozytywnej adrenaliny związanej z piłkarskimi zmaganiami. Dlatego jak co roku zapraszamy Was w pierwszy weekend września do wspólnej zabawy. Tym razem możecie połączyć przyjemne z pożytecznym, albowiem zgłaszając się do zawodów, ułatwicie życie osobie, która bardzo tego potrzebuje. Historię Franka przeczytacie TUTAJ. Nie ukrywamy, że nigdy nie przeprowadzaliśmy turniejów charytatywnych, ale teraz nie mogliśmy się zachować inaczej. Franek to syn naszego dobrego znajomego Wojtka, który w rozgrywkach które organizujemy uczestniczy od lat. W dodatku jest to osoba, która zawsze wpierw myśli o kimś, a potem dopiero o sobie, dlatego teraz chcemy zrobić wszystko, by wesprzeć i jego i mamę Franka w tym trudnym dla nich momencie. I już po pierwszych dniach zapisów wiemy, że nie pozostaliście na to obojętni – bardzo Wam za to dziękujemy!

A gdzie i kiedy zagramy? Spotkamy się w niedzielę 5 września na Orliku w Kobyłce (ulica Orzeszkowej 3/5). Ze swojej strony gwarantujemy jak zwykle pełen profesjonalizm – nie zabraknie dobrej atmosfery, nagród, muzyki, zdjęć, darmowych energetyków a postaramy się też o kolejne atrakcje (jak pogoda pozwoli nie wykluczamy transmisji na żywo). Informujemy, że obiekt posiada szatnie oraz dwa parkingi. Na stan murawy czy piłek również nie powinniście narzekać.

Wszystkie potrzebne info związane z zapisami możecie znaleźć na FB NLH, gdzie zostało utworzone wydarzenie – TUTAJ. Klikając opcję „wezmę udział” albo „zainteresowany” będziecie na bieżąco informowani o stanie zapisów oraz będą do Was docierały inne ważne informacje związane z imprezą.

Razem z deklaracją uczestnictwa, możecie nam od razu wysyłać bloki godzinowe, w których najbardziej pasuje Wam grać. Rywalizację zaczniemy prawdopodobnie od 8:00 (lub 9:00) a skończymy około 19:00/20:00 (w sumie 4 grupy po 5 drużyn, chociaż nie wykluczamy grup 6-zespołowych, a to by oznaczało jeszcze więcej gry). Czyli:

grupa A 8:00 – 10:00

grupa B 10:00 – 12:00

grupa C 12:00 – 14:00

grupa D 14:00 – 16:00

Do fazy play-off przejdą po dwie najlepszy ekipy z każdej stawki i tę część rozpoczniemy około 16:00/17:00. W grupie mecze będą trwały po 10/12 minut, dalej po 12/15 minut.

Więcej informacji – w tym szczegółowy regulamin – podamy w miarę zbliżania się turnieju. Na tę chwilę możemy napisać, że liczba zawodników w składzie nie może przekroczyć 12, a wpisowe można uiścić na miejscu. Kontakt z nami pod numerem: 501-162-400 (Robert) lub mailowo: kontakt@nocnaligahalowa.pl

Liczymy na Waszą pomoc w kwestii udostępniania informacji o turnieju oraz zapraszania do niego swoich znajomych. Z góry dziękujemy i mamy nadzieję, że 5 września zobaczymy się w pełnym składzie! A jeśli czas pozwoli, to Franka z rodzicami również zabraknąć nie powinno 🙂

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.