Zagraj w Strefie 6 i zgarnij wejściówkę do Ligi Mistrzów!


Kilka dni temu powstała bardzo fajna inicjatywa pod nazwą SuperLiga6. I gdy tylko przeczytaliśmy o co w tym wszystkim chodzi, decyzję podjęliśmy natychmiast – WCHODZIMY!

SuperLiga6 to nowy projekt na piłkarskiej mapie Polski. Będzie on zrzeszał najlepsze zespoły z poszczególnych lig z całego kraju, które w lipcu 2021 stoczą rywalizację o Mistrzostwo i Puchar Polski. Z dnia na dzień rozgrywek które chcą przystąpić do tego projektu jest coraz więcej i uznaliśmy, że przedstawiciele naszych zmagań również zasługują na to, by powalczyć o krajowy prymat. Na pewno do rozdania będziemy mieli jedną przepustkę – dla mistrza sezonu Wiosna 2021. Niewykluczone, że jeśli uda przeprowadzić się Puchar Ligi, to wówczas także triumfator tych zmagań zapewni sobie prawo udziału w ogólnopolskich eliminacjach. I pomyśleć, że to może być dopiero początek Waszej pięknej przygody. Dlaczego?

Jeżeli bowiem w lipcu dopisze Wam forma i szczęście i uda Wam się wygrać eliminacje, to zgarniecie przepustkę do rozgrywek EMF Champions League oraz EMF Eurocup organizowanych przez Europejską Federację Minifutbolu! A tam możecie trafić na przedstawicieli każdego kraju na Starym Kontynencie! Dodajmy, że ostatnie edycje Ligi Mistrzów odbywały się w malowniczych, włoskich miejscowościach, co powoduje, że to naprawdę może być przygoda życia. Wszystko w Waszych nogach!

Więcej o projekcie SuperLigi6 możecie przeczytać pod poniższymi adresami:

Mamy nadzieję, że powyższe spowoduje, iż nie będziecie mieli cienia wątpliwości czy przystąpić do naszych zmagań. Liczymy też, że nasz nowy (a może stary?) mistrz będzie nas godnie reprezentował w projekcie Superligi i oczywiście będziemy mu w tym wydarzeniu towarzyszyć. Walka o bilety startuje już za trzy tygodnie!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.