Zagraj w bingo Rychty!


Marcin Rychta to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w naszej lidze. I to jego osoba sprowokowała nas, by zorganizować dla Was nową zabawę – BINGO!

Kapitan Al-Maru podczas meczów ze swoim udziałem używa wielu charakterystycznych sformułowań. Dodatkowo ma też całkiem dużą skuteczność w strzałach rodem z futbolu amerykańskiego oraz podaniach w miejsce, gdzie nikogo nie ma 😆 To wszystko spowodowało, że podczas transmisji zaczęliśmy używać sformułowania #BingoRychty, mając na myśli kompletowanie przez Marcina charakterystycznych dla niego wydarzeń boiskowych. Ale ten zawodnik to też kopalnia haseł i okrzyków, którymi częstuje swoich kolegów z zespołu. Wszystkie zebraliśmy w całość i skoncentrowaliśmy na poniższej grafice:

Wasze zadanie będzie polegało na tym, by odgadnąć pięć zdarzeń lub haseł, które nasz bohater zrobi lub wypowie podczas najbliższego spotkania z Magnattem. Zabawa trwa na naszym Facebooku – TUTAJ. Wystarczy, że w komentarzu dodać pięć cyfr lub liczb na zasadzie 1, 4, 7, 8, 16. Jak wyłonimy zwycięzców? Pomoże nam w tym materiał video ze spotkania Al-Mar – Magnatt, w którym dokładnie przeanalizujemy każdy ruch, gest czy słowo wypowiadane przez Marcina. Zabawę kończymy w niedzielę o godzinie 13:15, a więc momencie gdy wybrzmi pierwszy gwizdek w tej potyczce.

Każdy kto zaliczy bingo, a więc trafi wszystkie pięć zdarzeń, może liczyć na darmowego energetyka podczas ostatniej kolejki (albo Pucharu Ligi). A za grafikę dziękujemy BETFAN. Jednocześnie przypominamy o możliwości założenia konta u naszego partnera, dzięki czemu wspomagacie nasze rozgrywki. Jak to zrobić?

1 krok – wejść w dedykowany link: https://bit.ly/3LEYv5L

2 krok – w polu kod promocyjny wpisać STREFA6

Z góry dziękujemy i zachęcamy do zabawy!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.