Wywiady: Wojtek Kulesza (Al-Mar) i Adrian Bielecki (Show Team)


Dwie sympatyczne rozmowy udało nam się przeprowadzić po ostatnim meczu 3.kolejki. Ale akurat i w Al-Marze i w Show Teamie nigdy nie ma problemu, by namówić kogoś do wywiadu.

Z obozu aktualnych wicemistrzów zmagań za mikrofon chwycił Wojtek Kulesza. Ten zawodnik przyjeżdża do Woli Rasztowskiej w kratkę, natomiast gdy już się pojawia, to zawsze stanowi silny punkt ekipy Marcina Rychty. Co prawda lepiej czuje się na dużym boisku, ale małe też mu nie przeszkadza. Czy podobnie jest z sytuacją, w której musi dzielić swoje minuty z wieloma innymi napastnikami w Al-Marze? Posłuchajmy.

A jakie nastroje panowały po drugiej stronie barykady? Opowiedział nam o nich Adrian Bielecki, a więc zawodnik, który potrafi bardzo merytorycznie opowiadać o kulisach spotkań i nie tylko. Oprócz analizy starcia z Al-Marem dowiedzieliśmy się też, jakie perspektywy czekają jego zespół w tym sezonie, jak również co myśli o naszych rozgrywkach. Ciekawi? No to zapraszamy do odsłuchu.

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.