Wywiady: Wiktor Kowalski (Drink Team) i Daniel Zieliński (PrefBud)


Zwykle w naszych wywiadach biorą udział zawodnicy, których wszyscy dobrze znają. Teraz jest inaczej, ale wcale nie uznajemy tego za minus – wręcz przeciwnie!

Na początek zapraszamy od odsłuchania rozmowy z Wiktorem Kowalskim. Młodym, ale wygadanym, odważnym i szczerym zawodnikiem Drink Teamu. Wiktor trochę zawstydził kolegów z zespołu, którzy nie bardzo garnęli się do wywiadu, a on nie miał z tym problemu. Porozmawialiśmy o zwycięstwie jego ekipy nad Kustoszami, o jego największych atutach, jak również o tym, czy ta mieszanka doświadczenia z młodością w drużynie Mateusza Wojdy jest dobrym pomysłem. Posłuchajmy!

Z kolei po ostatnim niedzielnym meczu, za mikrofon chwycił Daniel Zieliński! To właśnie on bronił dostępu do bramki PrefBudu w konfrontacji z Al-Majem. No i nie wiemy, czy Daniel przypadkiem nie marnuje się między słupkami, bo widać że bardzo ciekawie i analitycznie potrafi opowiadać o meczach. Czy odpowiada mu rola strażaka w drużynie urzędujących mistrzów? Czy nie uważa, że w meczu z Al-Maj Car było trochę za dużo lekceważenia przeciwnika? Po odpowiedzi zapraszamy poniżej!

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.