Wywiady! Rozmówcami: Szymon Baranowski i Bartek Brejnak


Na pewno przyjemniej jest kapitanować drużynie, która w każdym meczu jest faworytem. Ale nie wszyscy mają niestety taką okazję.

W najgorszym położeniu jest zdecydowanie Szymon Baranowski. Zarówno on, jak i jego koledzy zdają sobie sprawę, że w każdym ze spotkań są praktycznie skazani na pożarcie. Mimo to nie odpuszczają i walczą do końca, zasługując na szacunek. A co Szymon powiedział nam po ostatnim meczu? Jakie są w ogóle nastroje w drużynie po tych wszystkich niepowodzeniach? Posłuchajmy.

Po szóstej kolejce w bardzo dobrym nastroju był za to nasz kolejny rozmówca. Bartek Brejnak i Joga Bonito pokonali Bad Boys 7:6, chociaż musieli odrobić aż trzy gole w ostatnich dziesięciu minutach. To się udało, co na pewno poprawi morale w ekipie Jogi. A co Bartek miał do powiedzenia po ostatnim gwizdku? W które miejsce celuje razem z zespołem? Sprawdźmy.

A na kolejne wywiady zapraszamy po siódmej kolejce. Postaramy się zaprosić do rozmowy również reprezentantów innych ekip, dlatego jeśli ktoś jest chętny, to czekamy na taką informację. Przypominamy też, że wszystkie filmiki wrzucamy na nasz profil społecznościowy TUTAJ.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.