Wywiady! Rozmówcami: Michał Wytrykus i Bartek Przyszewski


Przyszła pora na dwie ostatnie rozmowy w tej edycji. I nie mogło być inaczej – przepytaliśmy uczestników wielkiego finału!

Swoje pierwsze pytania o wrażenia po ostatnim gwizdku sędziego w meczu o wszystko spytaliśmy Michała Wytrykusa. Michał co prawda był przebrany, ale ostatecznie nie pojawił się na placu gry i wszystkiemu przyglądał się z boku. Jak to spotkanie wyglądało z perspektywy ławki rezerwowych? I czy Copa to zespół, z którym AbyDoPrzodu może zamienić się miejscami w kolejnym sezonie? Posłuchajmy.

A kogo wydelegowali do rozmowy srebrni medaliści Strefy 6? Otóż za mikrofon chwycił chyba najmłodszy gracz tego zespołu Bartek Przyszewski. Jego trafienie w końcówce spotkania przywróciło nadzieję na mistrzostwo ekipie Copy, no ale ostatecznie okazało się jedynie honorowym. Czego zabrakło? I czy w zespole panowało duże rozczarowanie po ostatecznym rozstrzygnięciu? Dowiedzmy się.

Tak jak napisaliśmy wyżej – to były ostatnie rozmowy w tym sezonie przeprowadzone w formie video. Dziękujemy tym, którzy nam nie odmówili i w ten sposób uatrakcyjnili rozgrywki swoimi wypowiedziami i przemyśleniami. Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji wywiady również będą nieodłącznym elementem pomeczowych rozważań.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.