Wywiady! Rozmówcami: Mateusz Muszyński i Krzysiek Piotrowski


Mimo, że ich drużyny zajmują dwa ostatnie miejsca w tabeli, to głowy w piasek nie chowali. Dzięki temu wyszły dwie bardzo ciekawe rozmowy.

Pierwszy zawodnik którego przepytaliśmy po przedostatniej kolejce to Mateusz Muszyński. Napastnik Joga Bonito był rozczarowany wynikiem meczu ze Studio-Car, no ale to po prostu nie był dzień ani jego, ani kolegów z zespołu. Takie było przynajmniej nasze odczucie po ostatnim gwizdku – a co w tym temacie miał do powiedzenia popularny „Muszka”?

Seria porażek toczy natomiast ekipę The Naturatu. Myśleniem życzeniowym okazało się przypuszczanie, że zespół Szymona Baranowskiego może powalczyć z Bad Boysami – okazało się, że Fioletowi tylko bardzo krótkimi fragmentami byli równorzędnym rywalem dla zawodników z Ostrówka. Jak zwykle swoje kilometry wybiegał Krzysiek Piotrowski, z którym porozmawialiśmy o wrażeniach dotyczących samego spotkania, ale nie tylko.

A na kolejne wywiady zapraszamy po ostatniej kolejce. Przypominamy, że wszystkie filmiki wrzucamy na nasz profil społecznościowy TUTAJ.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.