Wywiady! Rozmówcami: Mateusz Marcinkiewicz i Paweł Szczapa

Ułatwione zadanie mieli dwaj kolejni nasi przepytywani. Wszystko dlatego, że po raz kolejny do rozmowy zaprosiliśmy przedstawicieli zwycięskich ekip.

Najpierw wysłuchacie wywiadu z Mateuszem Marcinkiewiczem. Zawodnik Copy podczas piątej serii stał zarówno za kamerą, jak i przed kamerą. I chyba z obydwu obowiązków wywiązał się równie dobrze 😉 Mateusz wyraził swoją opinię na temat sukcesu nad HandyMan oraz tego, kto według niego zajmie miejsca 1-3 na koniec premierowej edycji. Ciekawi?

W niedzielę świetny wynik osiągnęli również Źli Chłopcy. Nie sposób było ich zatem nie zapytać o pomeczowe wrażenia, bo mało kto stawiał, że mogą odeprzeć atak Beer Team. A zrobili to bardzo skutecznie, punktując przeciwnika niczym rasowy bokser. Co było kluczowym elementem w tej układance? Kilka słów w tej kwestii powiedział nam Paweł Szczapa.

A na kolejne wywiady zapraszamy po szóstej kolejce. Postaramy się zaprosić do rozmowy również reprezentantów innych ekip, dlatego jeśli ktoś jest chętny, to czekamy na taką informację. Przypominamy też, że wszystkie filmiki wrzucamy na nasz profil społecznościowy TUTAJ.

Dodaj komentarz