Wywiady! Rozmówcami: Łukasz Godlewski i Kacper Piątkowski


Po spotkaniu zawodnicy nie zawsze mają ochotę, by swoimi przemyśleniami dzielić się z innymi. Szczególnie, gdy na usta ciśnie im się coś mało parlamentarnego.

Podczas ostatniej kolejki próbowaliśmy namówić na rozmowę wielu graczy. Część z nich swoją odmowę argumentowała jednak tym, że musiała by użyć kilku mocniejszych słów. Nie mamy nic przeciwko! Akurat nasz pierwszy rozmówca nie miał ku temu powodów, bo w niedzielę Magnatt wygrał z Joga Bonito, a Łukasz Godlewski rozegrał dobre zawody. Przed kamerą zapytaliśmy go nie tylko o ten mecz, ale o cały sezon oraz o to, gdzie zgubił dużą część siebie w ostatnim czasie 😉 Posłuchajmy co miał do powiedzenia popularny Golden.

Jako drugi mikrofon do ręki wziął Kacper Piątkowski. Nie było go łatwo namówić, ale ostatecznie Kacper wziął głęboki oddech i mogliśmy wymienić opinie na temat spotkania jego zespołu z Copą. Dlaczego skończyło się porażką? I o które miejsce walczy w tym momencie Lema Logistic? Sprawdźmy.

A na kolejne wywiady zapraszamy po ósmej kolejce. Postaramy się zaprosić do rozmowy również reprezentantów innych ekip, dlatego jeśli ktoś jest chętny, to czekamy na taką informację. Przypominamy też, że wszystkie filmiki wrzucamy na nasz profil społecznościowy TUTAJ.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.