Wywiady! Rozmówcami: Krzysiek Smolik i Adrian Wojda


W niedzielę przeprowadziliśmy dwa krótkie, ale bardzo ciekawe wywiady. To początek naszej serii, gdzie będziemy chcieli, byście przedstawiali swój punkt widzenia po ligowych potyczkach.

Na pierwszy ogień poszedł Adrian Wojda. Jego zespół doznał wysokiej porażki z Beer Team, ale tutaj już przed meczem wiele wskazywało na to, że spotkanie może się źle skończyć. Jak to widział kapitan Studio-Car?

Drugim naszym rozmówcą był Krzysiek Smolik. On również stanął przed trudnym zadaniem wytłumaczenia swojej ekipy z porażki. Inna sprawa, że akurat AbyDoPrzodu to rywal z najwyższej półki i z nimi znakomita większość zespołów Strefy 6 będzie się musiała obejść smakiem. Czy Krzysiek był więc rozczarowany niedzielnym wynikiem? Sprawdźmy!

A na kolejne wywiady zapraszamy po czwartej kolejce. Postaramy się zaprosić do rozmowy również reprezentantów innych ekip, dlatego jeśli ktoś jest chętny, to czekamy na taką informację. Przypominamy też, że na razie wszystkie filmiki wrzucamy na nasz profil społecznościowy TUTAJ, ale docelowo będą one trafiały na kanał YT. Niedługo nastąpi zresztą prezentacja oficjalnego intro rozgrywek. Poinformujemy o tym w oddzielnym artykule.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.