Wywiady! Rozmówcami: Adam Baran, Grzegorz Staszewski i Michał Szczapa


Podczas czwartej kolejki udaliśmy się z naszym mikrofonem do dwóch obozów – Bad Boys i Beer Team. Ale nie zabrakło też rozmowy ze znanym komentatorem sportowym.

I właśnie od tego ostatniego zaczynamy! Adam Baran robi coraz większą karierę w szołbiznesie i nie mogliśmy zmarnować jego obecności na orliku w Woli Rasztowskiej. Poza tym przypominamy, że jest on również odpowiedzialny w Gminie Klembów za rozwój i promocję. Mamy nadzieję, że Strefę 6 można potraktować jako przykład czegoś, co fajnie się rozwija i jednocześnie stanowi reklamę dla gminy. Posłuchajmy co Adam miał do powiedzenia odnośnie rozgrywek, ale nie tylko.

W kolejnym wywiadzie mikrofon przekazaliśmy przedstawicielowi Beer Team. Łukasz Kowalski do rozmowy wyznaczył Grzegorza Staszewskiego, dla którego niedzielna potyczka przeciwko Lema Logistic była debiutem w lidze. Debiutem, który okazał się bardzo udany! Jak Grzesiek trafił do Beer Team? Czemu nie było go na poprzednich spotkaniach? Sprawdźmy.

A na ostatni ogień poszedł tym razem Michał Szczapa. Kapitan Bad Boys był w dobrej sytuacji, bo – w przeciwieństwie choćby do rozmówców sprzed tygodnia – nie musiał się tłumaczyć z porażki, ale opowiedział o bardzo ważnym zwycięstwie nad Studio-Car. Mimo dużych braków Źli Chłopcy pokazali charakter i wrócili do Ostrówka z całą pulą. Co jeszcze zadecydowało o sukcesie?

A na kolejne wywiady zapraszamy po piątej kolejce. Postaramy się zaprosić do rozmowy również reprezentantów innych ekip, dlatego jeśli ktoś jest chętny, to czekamy na taką informację.

Dodaj komentarz