Wywiady! Rozmówcami: Adam Baran, Grzegorz Staszewski i Michał Szczapa


Podczas czwartej kolejki udaliśmy się z naszym mikrofonem do dwóch obozów – Bad Boys i Beer Team. Ale nie zabrakło też rozmowy ze znanym komentatorem sportowym.

I właśnie od tego ostatniego zaczynamy! Adam Baran robi coraz większą karierę w szołbiznesie i nie mogliśmy zmarnować jego obecności na orliku w Woli Rasztowskiej. Poza tym przypominamy, że jest on również odpowiedzialny w Gminie Klembów za rozwój i promocję. Mamy nadzieję, że Strefę 6 można potraktować jako przykład czegoś, co fajnie się rozwija i jednocześnie stanowi reklamę dla gminy. Posłuchajmy co Adam miał do powiedzenia odnośnie rozgrywek, ale nie tylko.

W kolejnym wywiadzie mikrofon przekazaliśmy przedstawicielowi Beer Team. Łukasz Kowalski do rozmowy wyznaczył Grzegorza Staszewskiego, dla którego niedzielna potyczka przeciwko Lema Logistic była debiutem w lidze. Debiutem, który okazał się bardzo udany! Jak Grzesiek trafił do Beer Team? Czemu nie było go na poprzednich spotkaniach? Sprawdźmy.

A na ostatni ogień poszedł tym razem Michał Szczapa. Kapitan Bad Boys był w dobrej sytuacji, bo – w przeciwieństwie choćby do rozmówców sprzed tygodnia – nie musiał się tłumaczyć z porażki, ale opowiedział o bardzo ważnym zwycięstwie nad Studio-Car. Mimo dużych braków Źli Chłopcy pokazali charakter i wrócili do Ostrówka z całą pulą. Co jeszcze zadecydowało o sukcesie?

A na kolejne wywiady zapraszamy po piątej kolejce. Postaramy się zaprosić do rozmowy również reprezentantów innych ekip, dlatego jeśli ktoś jest chętny, to czekamy na taką informację.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.