Wywiady: Robert Kawałowski (FC Radzymin) i Jakub Suchenek (Kustosze)


Po ostatnim meczu pierwszej kolejki czyli FC Radzymin – Kustosze, namówiliśmy na rozmowę kapitanów obydwu ekip. A było o czym rozmawiać, bo ta potyczka trzymała w napięciu do samego końca.

W dużo lepszym nastroju po ostatnim gwizdku był Robert Kawałowski. Pod koniec starcia niewiele wskazywało na to, że to on odniesie zwycięstwo w debiucie, ale piorunująca końcówka sprawiła, że trzy punkty pojechały do Radzymina. Jak to spotkanie wyglądało z perspektywy kapitana triumfatorów? Czy nie wydaje mu się, że remis sprawiedliwiej oddałby przebieg meczu? Dowiedzmy się!

Mimo porażki załamany nie był za to Kuba Suchenek. I dobrze, bo abstrahując od wyniku, jak na pierwszy mecz na tak długim dystansie, to według nas Kustosze zaprezentowali się bardzo solidnie. Jak w ogóle ten zespół znalazł się w naszych rozgrywkach? Od czego wzięła się nazwa? Ta historia jest naprawdę ciekawa, dlatego zachęcamy do odsłuchania wywiadu z kapitanem naszych debiutantów.

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.