Wywiady: Rafał Saks (Box Garda) i Czarek Nowakowski (Black Dragons)


Zawiódł się ten, kto spodziewał się, że Black Dragons rozniosą w pył Box Gardę Marki. Co prawda faworyci wygrali dość spokojnie, ale trochę potu musieli na boisku wylać.

Cieszy nas, że nie ma wielkich dysproporcji między najlepszymi a tymi słabszymi drużynami w drugiej lidze. Tutaj, może poza meczami z udziałem Black Dragons, chyba każdy może wygrać z każdym. Również Box Garda z kolejki na kolejkę wygląda coraz lepiej i kapitan tej ekipy może być zadowolony ze swoich podopiecznych. Co nie znaczy, że nie widzi jej bolączek. Co trzeba jeszcze poprawić? Od którego zawodnika wymagać jeszcze więcej? I czy poziom drugiej ligi zaskoczył Bokserów? Posłuchajmy co w tych tematach miał do powiedzenia Rafał Saks!

Z kolei debiut w Strefie Szóstek zaliczył w niedzielę Czarek Nowakowski. Bramkarz Czarnych Smoków, mimo że puścił pięć bramek, to w wielu sytuacjach uratował swoją ekipę, grając odważnie przede wszystkim na przedpolu. Ale z wywiadu szybko się dowiecie, skąd u niego taka odwaga w grze poza własnym polem karnym. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, kogo Czarek uważa za lidera swojego zespołu i ile punktów zamierza zdobyć w ostatnich dwóch kolejkach. Posłuchajmy!

Obydwa materiały pojawiły się już na naszym Facebooku (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. A kolejne materiały video – wkrótce!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.