Wywiady: Przemek Matusiak (Show Team) i Kamil Ryński (Retro)


Często mamy tak, że ostatni mecz w kolejce strasznie nam się dłuży. Ale z ręką na sercu możemy powiedzieć, że w przypadku spotkania Show Team – Retro czas zleciał nam bardzo szybko.

Ta drugoligowa potyczka przyniosła mnóstwo emocji. Show Team już był w ogródku, już witał się z gąską, a na końcu niewiele zabrakło, by został z niczym. Ostatecznie zgarnął jeden punkt, co my uznaliśmy za sprawiedliwe rozstrzygnięcie. A jak widział to Przemek Matusiak? Czy kapitan tego zespołu nie uważa, że kluczowym momentem był ten przy stanie 5:3, gdzie jego zespół zbyt naiwnie szukał kolejnych goli, zamiast ustawić się na własnej połowie? I gdzie realnie widzi on swoją drużynę na koniec sezonu? Dowiedzmy się!

Naszym drugim rozmówcą po tym meczu był z kolei Kamil Ryński. Wyjątkowy pechowiec, bo oddał w poprzednią niedzielę mnóstwo strzałów, a skończył tylko z jedną bramką. Docenił jednak umiejętności Czarka Murawskiego, który po prostu nie chciał dać mu się pokonać. Jak ten remis smakuje? Czy pozostawia duży niedosyt? I z kim Kamilowi najlepiej gra się w ekipie Retro? Posłuchajmy!

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.