Wywiady: Przemek Lewandowski (PrefBud) i Patrick Kluk (Black Dragons)


Pora posłuchać zawodniczego dwugłosu po wielkim finale czwartej edycji! Bo to jak my widzieliśmy ten mecz to jedno, ale z boiska to wszystko mogło wyglądać zupełnie inaczej.

A zaczniemy od obozu zwycięzców. Próbowaliśmy na rozmowę namówić Rafała Kowalczyka, ale kapitan PrefBudu na razie skutecznie odsuwa od siebie wizję stanięcia za kamerą. Zgodził się za to Przemek Lewandowski – obrońca ekipy z Tulewa, który nie gra może dużo, ale gdy wchodzi, to trzeba przyznać, że swoją robotę wykonuje bardzo solidnie. Czy nie bał się, że PrefBud po tym kiepskim początku sezonu będzie miał problem, by w ogóle się zbierać na mecze? Kogo wyróżniłby w swoim zespole? I przede wszystkim – jakie to uczucie być mistrzem? Dowiedzmy się!

Nigdy nie jest łatwo powiedzieć coś mądrego po porażce, ale ekipa Black Dragons wydelegowała właściwą osobę, by jakoś z tej sytuacji wybrnąć. Chodziło o Patricka Kluka, czyli gościa stale uśmiechniętego, który szklankę zawsze widzi do połowy pełną a nie pustą. Widać u niego to amerykańskie myślenie, a to przecież tam spędził kilka lat ze swojego życia. Dlaczego Black Dragons okazali się w niedzielę słabsi? Czy mimo wszystko brązowy medal, to właściwa nagroda za ten sezon? Odpowiedzi poznacie oglądając poniższy materiał.

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.