Wywiady: Piotr Bielecki (Green Team) i Daniel Laskowski (HandyMan)


Green Team i HandyMan stoczyły dobry mecz na starcie trzeciej kolejki rozgrywek. Postanowiliśmy więc sprawdzić jakie były nastroje w obydwu obozach po ostatnim gwizdku.

Na pierwszy ogień poszedł Piotrek Bielecki. Wiedzieliśmy, że to nie jest „pierwszy-lepszy” zawodnik, tylko gość, który w naszej lidze może zrobić różnicę. I tak się dzieje! Adrian Wojda zaciera ręce, bo duet Bielecki – Kudrzycki sieje popłoch wśród konkurencji i może stanowić podwaliny pod obronę tytułu. Jak Piotrek czuje się w obozie Zielonych? Jak ocenia masz z HandyMan? Posłuchajmy!

Wynik niedzielnego spotkania zapewne byłby ciut wyższy, gdyby nie kilka świetnych interwencji Daniela Laskowskiego. Zresztą – z kim byśmy nie rozmawiali, to oceniają Daniela jako zawodnika, który może nie ma razie wielkiej charyzmy (ta przyjdzie z czasem), ale robi swoje, nie popełnia błędów i rzadko można się przyczepić do jego postawy. Jak on widział potyczkę z Green Teamem? Jaki cel przyświeca HandyManom na dalszą część sezonu? Dowiedzmy się!

Obydwa materiały pojawiły się już na naszym Facebooku (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. W ostatnim czasie pękła nam liczba 100 subskrybentów, za co bardzo dziękujemy! Pamiętajcie, że te cyfry stanowią dla nas dużą motywację do działania, także kto jeszcze nas nie subskrybuje, to zapraszamy TUTAJ. A kolejne materiały video – wkrótce!

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.