Wywiady: Patryk Kukwa (Retro) i Arek Wiśniewski (Show Team)


Tak się złożyło, że w poprzedniej edycji przedstawicieli Retro i Show Teamu również zaprosiliśmy do pomeczowego wywiadu. Ale wtedy okoliczności były znacznie odmienne.

Wynik poprzedniego spotkania między tymi tymi ekipami brzmiał 5:5. Teraz Retro mogło jednak tylko pomarzyć o remisie i poza kilkoma dobrymi fragmentami, nie było w stanie wytrzymać tempa narzuconego przez przeciwnika. Dlaczego tak się stało? Czy wyłącznie kiepska frekwencja stanowiła źródło porażki? Porozmawialiśmy o tym z Patrykiem Kukwą, który w tym sezonie pełni funkcję kapitana tego zespołu. I widać, że był po tym spotkaniu mocno zawiedziony…

Dobry nastrój panował za to w Show Team. Początkowo chcieliśmy namówić do rozmowy Radka Wiśniewskiego, ale ten skutecznie odmawiał. Ale ostatecznie i tak udało się porozmawiać z zawodnikiem o tym samym nazwisku, bo za mikrofon złapał Arek Wiśniewski. I fajnie, bo Arek okazał się ciekawym rozmówcą, a przy okazji mogliśmy się trochę o nim dowiedzieć. Czego konkretnie? Tego dowiecie się z poniższego materiału.

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.