Wywiady: Oskar Bajkowski (AutoSzyby) i Jakub Pełka (Joga Bonito)


Mimo, że zmęczenie po całym dniu zmagań na pewno było spore, udało nam się po wielkim finale Pucharu Ligi namówić do rozmowy dwóch uczestników decydującej potyczki.

Z obozu zwycięzców, czyli AutoSzyb, na poturniejową analizę dał się skusić Oskar Bajkowski. Ten gracz bardzo nam się podobał w ostatnim okresie i w Pucharze również nie zawiódł. Gdzie zdaniem Oskara tkwiła największa siła zespołu? Czy ten sukces będzie trampoliną, w kontekście wywalczenia podwójnej korony? No i jak ocenia grę swojego brata – Bartka? 😉 Jak widzicie trudnych pytań nie zabrakło, a po odpowiedzi zapraszamy poniżej.

Wielkiego rozczarowania nie było również (bo być oczywiście nie mogło) po drugiej stronie barykady. Joga Bonito osiągnęła wynik może nawet ponad stan, ale niczego jej nie odbieramy, bo prezentowała się naprawdę świetnie. Tylko czy to wszystko uda się przełożyć na ligę? A może gdy wrócimy do gry, to demony powrócą? Poddaliśmy ten temat pod dyskusję rozmawiając z Kubą Pełką, który w Pucharze grał i w obronie i na bramce. Jak widzi przyszłość ekipy Bartka Brejnaka? Sprawdźmy!

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.