Wywiady: Norbert Kucharczyk (OknoTech) i Adrian Poniatowski (Joga Bonito)


Nadspodziewanie dużo emocji przyniosło nam spotkanie OknoTech z Joga Bonito. Tym chętniej oczekiwaliśmy momentu, w którym porozmawiamy z uczestnikami tego starcia.

Jako pierwszy do tzw. mixed-zony podszedł Norbert Kucharczyk. Bramkarz OknoTech to zawodnik z którym rozmawialiśmy nie raz przy okazji różnych rozgrywek które organizujemy, dlatego wiedzieliśmy, że możemy spodziewać się fachowej analizy nie tylko niedzielnej potyczki, ale wszystkiego co związanego z drużyną Adriana Wojdy. A udało się porozmawiać na wiele tematów, a o tym że był to ciekawy wywiad niech świadczy fakt, że jednym z wątków był nawet Sławomir Peszko. W jakim kontekście padło nazwisko byłego reprezentanta Polski? Tego dowiecie się poniżej.

Po Norbercie mikrofon chwycił „zawodnik w okularach”, czyli Adrian Poniatowski! Według Adama Barana, Adrian to bez podziału na pozycje, jeden z najlepszych graczy w 2.lidze i lokata jego ekipy w tabeli nie ma tutaj znaczenia. I my ten pogląd podzielamy. A dodatkowo okazało się, że napastnik zespołu Bartka Brejnaka to też bardzo fajny rozmówca. Dlatego i tutaj niedzielne spotkanie nie było jedynym motywem, jaki poruszyliśmy przez blisko 5 minut wywiadu. Zapraszamy do odsłuchu!

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.