Wywiady: Mateusz Pużuk (Rekiny) i Volodymyr Lewitckij (Spectare)


Gdy wchodzisz w nowe środowisko, fajnie jest się przedstawić. I my po pierwszej kolejce daliśmy taką możliwość przedstawicielom dwóch nowych ekip w Strefie 6.

Na wstępie – żadnego z naszych rozmówców nie trzeba było namawiać do powiedzenia kilku słów. Niestety nie jest to regułą, tymczasem tutaj poszło wszystko gładko, co bardzo nas cieszy. A mikrofony w dłoń chwycili kapitanowie Rekinów Ząbki i FC Spectare, a więc ekip, którym przyszło po raz pierwszy zagrać o punkty na Orliku w Woli Rasztowskiej. Najpierw porozmawialiśmy z Mateuszem Pużukiem, który opowiedział nam o swoich wrażeniach po debiucie. Jak się u nas znaleźli? Gdzie wcześniej grali? Skąd nazwa Rekiny? Posłuchajmy!

A jak to wszystko wyglądało z drugiej strony boiska? Z zespołu FC Spectare na rozmowę zgodził się Volodymir Lewitckij. Po pięciu latach spędzonych w naszym kraju Wołodja mówi doskonale po polsku. Dodatkowo warto się wsłuchać w jego słowa dotyczące podejścia do takich rozgrywek jak nasze. Przede wszystkim zabawa, rozrywka, tolerancja i żeby po meczu każdy mógł wrócić w zdrowiu do swoich obowiązków. Co jeszcze powiedział kapitan beniaminka? Dowiedzmy się!

Obydwa materiały pojawiły się już na naszym Facebooku (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.