Wywiady: Mateusz Kostrzewa (Al-Maj Car) i Jarek Przybysz (Bad Boys)


Bardzo szybko udało nam się ustalić potencjalnych rozmówców w 4.kolejce. Z jednym umówiliśmy się już wcześniej, drugiego wywołaliśmy na transmisji.

Pierwszym rozmówcą był Mateusz Kostrzewa. Popularny Panterka miał dobry humor, bo jego Al-Maj wygrał z Show Team, a on zdobył decydującego gola. Pierwsze co chcieliśmy wiedzieć, to czy przy decydującym uderzeniu nie zadrżała mu noga, a po drugie bardzo byliśmy ciekawi genezy jego pseudonimu. Jeśli Was również to zastanawiało, to odpowiedź znajdziecie w materiale poniżej.

Serię meczów bez porażki kontynuują również Bad Boys. W niedzielę pokonali FC Radzymin, a rywale uznali, że najlepszym zawodnikiem u przeciwników był Jarek Przybysz. A tak się złożyło, że to właśnie Jarek był bohaterem naszego drugiego wywiadu. U tego gracza widać stabilizację formy i jak się okazuje – to wcale nie jest przypadek. Co jest tego przyczyną? Jaki cel stawiają sobie Źli Chłopcy w tej edycji? I kto będzie ich najgroźniejszym rywalem w walce o złoto? Dowiedzmy się!

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.