Wywiady: Marcin Szymański (PrefBud) i Adam Sabala (Szewnica)


Odeszliśmy trochę od naszej tradycji i tym razem wywiady nie były przeprowadzone po jednym meczu. Ale wszystko dlatego, żeby była pewna różnorodność.

Bardzo zależało nam jednak, żeby do rozmowy zaprosić kogoś z PrefBudu. Mistrz miał wreszcie wymagającego przeciwnika, co stanowiło dobrą okazję do wywiadu i analizy tego, co może się wydarzyć w kontekście obrony tytułu przez zespół Rafała Kowalczyka. Na szczęście długo nie musieliśmy się prosić – na naszą propozycję szybko przystał Marcin Szymański. Gdybyśmy w tym momencie mieli tworzyć TOP 6 z całego sezonu, to Marcin na pewno miałby tam swoje miejsce. Jak ten zawodnik ocenił spotkanie z Black Dragons? I czy jest szansa, że przy odpowiednim kontrakcie, zasiliłby naszą ligową reprezentację? Odpowiedzi poznacie poniżej.

A kto poszedł na drugi ogień? Pierwsze zwycięstwo w elicie S6 odniosła Szewnica, więc była to idealna sposobność, by zatrzymać się przy tym wydarzeniu. A pomógł nam w tym Adam Sabala, bramkarz RDK i bardzo mocny punkt ferajny Marcina Białka. Adam specjalnie urwał się z ważnej uroczystości, byle tylko zdążyć na mecz, ale dla takich graczy na pewno warto ułożyć terminarz w taki sposób, by mogli się zjawić na boisku. Jak Adama ocenia 1.ligę? I czy perspektywa walki o coś więcej niż utrzymanie to tylko mrzonka, czy może coś realnego? Posłuchajmy!

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.