Wywiady: Marcin Gryz (Old Stars) i Serek Modzelewski (Black Dragons)


Zanim u wszystkich wystąpi gorączka związana z Pucharem Ligi, wracamy do tego co działo się w poprzednią niedzielę. Zwłaszcza, że mamy dla Was dwa fajne wywiady.

Pierwszy rozmówca to reprezentant nowej ekipy w rozgrywkach. I domyślamy się, że Marcin Gryz wolałby, abyśmy te kilka pytań zadali po bardziej udanym spotkaniu, aniżeli w sytuacji, gdzie przegrywają z OknoTech 1:14. Ale tak naprawdę nie skupiali się na tym meczu, ale na innych kwestiach. Jak Marcin ocenia naszą organizację? Czy ma jakąś przeszłość w grze po 11-stu? I czy potrafi wytłumaczyć tak rzadką nieobecność kapitana zespołu Artura Guza? Posłuchajmy!

W drugiej rozmowie powrócił temat 1.ligi, bo mimo że z oporami, to na wywiad zgodził się Sergiusz Modzelewski. Trochę się dziwiliśmy Serkowi, że tyle trzeba go namawiać, zwłaszcza że jego ekipa zagrała naprawdę bardzo dobre zawody, zameldowała się na trzecim miejscu w tabeli, więc to był chyba dobry moment na wymianę zdań. No i wyszła z tego ciekawa rozmowa, której moglibyśmy dać clickbaitowy tytuł: „Ogłaszamy koniec Serka!” – dlaczego? Tego dowiecie się z materiału.

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.