Wywiady: Łukasz Trąbiński (Lambada) i Marcin Białek (RDK Szewnica)


Sporo emocji towarzyszyło spotkaniu Lambady z Szewnicą. Głównym przeciwnikiem tych pierwszych byli oni sami, z kolei drudzy czasami za bardzo skupiali się na arbitrze, zamiast na rywalu.

Ostatnie spotkanie 2.kolejki miało interesujący przebieg i do końca nie było jasne, komu przypadnie możliwość dopisania sobie trzech punktów. Ostatecznie to Lambada musiała się obejść smakiem, ale to nie znaczy że zagrała źle. Czy podobnie wyglądało to z perspektywy boiska? Spytaliśmy o to Łukasza Trąbińskiego, który jeszcze niedawno bronił barw Joga Bonito, a w tym sezonie będzie wspierał ekipę Roberta Biskupskiego. Jakie były jego przemyślenia po premierowym spotkaniu w nowych barwach? Posłuchajmy.

Przedstawicielem zwycięzców w naszych pomeczowych wywiadach był z kolei Marcin Białek. Kapitan RDK bardzo trzeźwo ocenił niedzielne zawody i mimo, że cieszył się ze zwycięstwa, to miał zastrzeżenia co do swojego zespołu. I nawet nie chodziło o samą grę, ale o to, by przestać koncentrować się na rzeczach, na które nie ma się żadnego wpływu. A co mu się podobało w jego zespole? Których zawodników wyróżnił szczególnie? Wszystkiego dowiecie się z poniższej rozmowy.

Obydwa materiały trafiły już na naszego Facebooka (zachęcamy do ich polubienia) oraz na YouTube. Pamiętajcie o możliwości zostawienia subskrypcji na naszym kanale – można to zrobić TUTAJ. Z kolei wciśnięcie „dzwoneczka” spowoduje, że otrzymacie powiadomienie o każdym filmie, jaki wrzucamy na nasz kanał. Serdecznie do tego zachęcamy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz.